Bugün: 24.06.2024

icon

Yardma ihtiyacınız var mı?

0312 231 84 70

Hakkımızda

Hakkımızda

1996 yılında Türkiye’nin ilk resmi kişisel gelişim kuruluşu olan, Yükseliş Kişisel Gelişim Merkezi bünyesinde 2006 yılında kuruldu. En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır düsturu ve eğitimde verimlilik, maksimum kalite ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Yükseliş olarak, kendi potansiyelinin farkındayız.

Bilgi ve eğitimin herkes için gerekli olduğuna, paylaşılmazsa büyümeyeceği bilinci ile kişilere, kuruluşlara ve personele artı değer oluşturmanın en büyük sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Sürekli öğrenen ve öğreten bir kuruluş: Yükseliş Kişisel Gelişim Merkezi; insanî değerlerle donanımlı, ''Kendinden emin, öz saygısı gelişmiş, hayatı bir okul olarak gören, girişken ve nitelikli, insanlar yetiştirmek'' ilkesini düstur edinmiştir.

Profesyonel ve alanında uzman kişilerle, yine bu ilkeler doğrultusunda yayıncılık yapmaktadır.

yükseliş yayınları hakkında

Misyonumuz

Yükseliş Yayınları, Yayıncılık ilkesi olarak;

Evrensel ve toplumsal ahlâk yasaları doğrultusunda, insanî değerlere bağlı, eğitim, kültür, sanat, edebiyat, kişisel gelişim, bilimsel, teknik, uygulanabilir, akademik ve ayakları yere basan yayınlar çıkarmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Yayıncılık alanında, öğrenen ve öğreten bir kuruluş olmak. Kaliteden taviz vermeden, yenliklere açık, üreten ve bilgi dolaşımını yaygınlaştıran çalışmalar yapmak. Dilin, kültürün korunarak güçlendirilmesine katkı sunmak. Güvenilir ve kaliteli yayınlarla, alanında marka bir kuruluş olmak.